Lokalizace netěsností střech a teras

Plynovýý lokalizátor netěsností FS 200 pro detekci netěsností plochých střech, teras, potrubních systémů, kanalizací…

Zkouška těsnosti a detekce netěsnosti izolace ploché střechy nebo konstrukce teras:

Pro detekci netěsností je využíván plynový lokalizátor netěsností FS200, který umožňuje díky zabudované turbíně s vysokým výkonem naráz monitorovat i velké plochy. Přístroj umožňuje kontrolovat účinně a levně úniky díky přístrojem generovanému obarvenému plynu, který je viditelný i na větší vzdálenost.

Vhodné na středně pokročilé stavby při fázi kdy se plochá střecha nebo terasa dokončuje. Může být  průběžně kontrolována těsnost i v později málo přístupných oblastech. Zabrání se tak pozdějším škodám vlivem netěsností.

Zkouška těsnosti a detekce netěsnosti rozvodů:

Prostřednictvím obarveného plynu, který se vhání za pomoci tohoto přístroje do potrubního systému nebo sanitárních domovních instalací, se zjistí zda je zde nějaký únik nebo špatné zapojení. Výhodou tohoto systému je rychlost a snadnost.

V neposlední řadě lze přístroj používat při kontrolních cvičeních, například u hasičů, kde je zapotřebí simulovat kouř. Díky velkému množství obarvenému plynu lze cvičení provést realisticky i ve větších podzemních stavbách.

Výhodou tohoto systému je rychlost a snadnost instalace.

Konstrukce a příslušenství:

Přístroj je stavěn z lehké hliníkové konstrukce, která umožňuje snadný přesun na jakékoliv místo. Držák na kanystr lze odemknout a rozložit během několika vteřin, podlahová plocha tak nemusí být zcela rovná a přesto je kanystr stabilizován.

FS200 má extrémně silnou „turbínu/ventilátor“ stejně jako čerpadlo pro tekutinu.  Díky tomuto přístroj FS 200 zajišťuje průtok stejně silné mlhy během několika minut bez přerušení i při maximálním výkonu přístroje.

Pro izolace plochých střech a teras jsou součástí přístroje hliníkové průchodky pro napojení na PVC fólii nebo bitumen, což umožňuje flexibilitu a rychlost použití.

Možné aplikace:

  • Zkoušky těsnosti
  • Detekce netěsnosti plochých střech
  • Cvičení a kontrola s odsáváním kouře
  • Detekce vadných spojů v potrubních sítích,  či kanalizací
  • Simulace požáru, respirační ochrana a netěsnosti při kontrolním cvičení


Vysušení:

Po lokalizaci a opravě nalezených netěsností provádíme i kompletní vysušení zateklých střešních či terasových konstrukcí. Více …

Cena:

Cena závisí na náročnosti a rozsahu provedení. Základní  sazba 2.500,-/hodinu (s DPH 3.025,-).

Pro cenovou kalkulaci neváhejte použít náš poptávkový formulář nebo volejte ZDARMA 800 933 933

Video:


Štítky:, , , ,