Půjčovna vysoušečů a topidel

Naše půjčovna se specializuje na odvlhčovače a topidla pro vysoušení a vytápění staveb nebo prostor po zatečení vody, kde je nutné okamžité nasazení spolehlivých a maximálně účinných odvhlčovačů nebo topidel. Všechny odvlhčovače a topidla z naší půjčovny jsou v robustních celokovových provedení, která zaručují spolehlivý chod ve všech podmínkách současného moderního stavebnictví.

Půjčovna odvlhčovačů

Kondenzační odvlhčovač XRC 25Půjčovna odvlhčovačů nabízí odvlhčovače pro profesionální využití v několika výkonnostních variantách, umožňujících optimalizaci vysoušení a tím i nákladů na vysoušení. Například:

Půjčovna topidel

Půjčovna topidel nabízí naftová (LTO) topidla a topidla elektrická.

Topidla elektrická

Elektrická topidla přímotopná radiálnítopidla s axiálním a radiálním ventilátorem, přičemž u typů s radiálním ventilátorem je možné napojení horkovzdušných rukávů pro transport tepla. Topidla jsou vhodná k vytápění menších stavebních celků nebo jednotlivých prostor. Například:

Topidla naftová (LTO)

Topidla na naftu (LTO) přímotopnápřímotopná topidla – topidlo je umístěno přímo ve vytápěném prostoru. Vhodné k vytápění středně velkých stavebních celků, jako jsou jednotlivá podlaží stavby nebo samostatné prostory. Konstrukce všech nabízených modelů topidel umožňuje výbornou mobilitu a vysokou účinnost spalování. Například:

Topidla na naftu (LTO) nepřímotopnánepřímotopná topidla – topidlo je umístěno mimo vytápěný prostor /před stavbou/ a teplo je do prostor stavby přiváděno horkovzdušnými rukávy. Vhodné pro vytápění větších stavebních celků, jako jsou stavby bytových domů nebo administračních komplexů. Například:

Pro stanovení požadovaného výkonu a typu topidel, včetně výsledné kalkulace, využijte prosím našeho formuláře, nebo některý z našich uvedených kontaktů .Štítky:, , , , , ,