Vysoušení podlah a zdiva

Řešení – technické vysoušení

Technické vysoušení je součástí každé druhé současné stavby, nebo rekonstrukce. Zároveň je prakticky vždy využíváno při odstraňování následků vodovodních havárii, záplavách nebo zatečení. Pro urychlení procesu vysychání jsou využívány kondenzační odvlhčovače vzduchu, ventilátorytopidla a stále více i vysoušeče podlah (cirkulační tlakové boxy ). S využitím přístrojů z naší půjčovny se nemusíte obávat o další navyšování nákladů za stavbu, neboť Vám garantujeme za férové ceny výkonné přístroje, která Vám výrazně uspoří čas a tím i další náklady.

Příklad ceny vysoušení

Máme dětský pokoj o podlahové ploše 30 m2 a výšce 2,9 m. Jedná se o rekonstrukci, kde jsou čerstvé omítky stěn a stropů a měsíc vylitá anhydritová podlaha, která má již zbroušený povrch.

Zadání: Vysušit podlahu, aby bylo možné položit plovoucí podlahu a současně vysušit stěny a strop, aby bylo možné vymalovat.

Řešení: Instalujeme 1 ks stavebního kondendenzačního odvlhčovače typu XRC 25 a to na dobu 15 dní, zajistíme uzavření vysoušeného prostoru, teplotu cca. 20°C a pravidelné vylévání vody z odvlhčovače.

Náklady na odvlhčovač z naší půjčovny: 1 ks XRC 25 za 180,- Kč/den , doba vysoušení 15 dní, celkem 2.700,- Kč,  celkem s DPH 3.267,- Kč.

Náklady na vysušení 1 m2: celkem vysoušená plocha 124 m2, náklady na odvlhčovač 3.267,- Kč, výpočet 3.267/124 = 26,4 Kč/m2

Náklady celkem na vysušení 1 m2: 26,4 Kč/m2


V případě, že si náš zákazník není jistý výběrem, nebo počtem přístrojů je vždy připraven námi vyškolený odborník s vhodným výběrem poradit, přístroj zavést na stavbu, popřípadě zaměřit vlhkost a pomoci s odhadem nákladů na kompletní vysušení.

Štítky:, , , ,