Vysoušení podlah s tepelnou izolací

Technologie vysoušení

Technologie vysoušení podlah s tepelnou izolací s využitím cirkulačních tlakových boxů – vysoušečů je založena pouze na lokálním navrtání zateklých stavebních konstrukcí. Zcela odpadá problém s vybouráváním betonových nebo anhydritových potěrů a výměnou navlhlé izolace.Tepelnou izolací rozumíme minerální vatu, polystyren, extrudovaný polystyren, polystyrenbeton, pěnobeton nebo různé druhy stavebních zásypů (keramické, škvárové…).

Došlo u Vás k vodovodní havárii a nevíte si rady?

  • Zavolejte nám a náš technik bezodkladně přijede na místo havárie, provede potřebná měření vlhkosti a to  nejen povrchová měření, ale hlavně  ve stavebních konstrukcích.
  • Na základě výsledků měření technik navrhne odpovídající způsob vysoušení a zároveň zajistí vyhotovení podkladů pro likvidaci pojistné události.
  • Ještě tentýž den, nebo den následující jsou instalovány vysoušecí přístroje a je zahájeno optimální vysoušení prostor.
  • Po ukončení vysoušení jsou doplněny podklady pro vyřízení pojistné události a podklady jsou předány zákazníkovi, nebo přímo na pojišťovnu.

Cena

Kalkulace ceny za kompletní vysoušení vychází z ceny pronájmu cirkulačních jednotek, kondenzačních odvlhčovačů, popř. vodních oddělovačů, včetně příslušenství a doby vysoušení. Ta se zpravidla pohybuje okolo 10 dní a závisí na stupni zatečení a na konkrétní skladbě vysoušených stavebních konstrukcích.

Cirkulační tlakový box

typ max. výkon [m2 plochy] cena [Kč/den]
VE4 40 660,-

Kondenzační odvlhčovače

typ max.odvlh. výkon [l/24 h] Vzdušný výkon (m3/h) cena [Kč/den]
Odvlhčovač XRC 25 23 350 180,-
Odvlhčovač XRC 55 55 600 280,-
Odvlhčovač TTK 355S 70 1.500 290,-
O dvlhčovač TTK 655S 150 1.500 380,-

V případě havárie vody prosím neváhejte a využijte našeho formuláře, nebo některý z našich uvedených kontaktů , neboť právě vlhkost uzavřená uvnitř podlah, nebo zdiva může způsobit následné škody a tvorbu plísní, hub nebo choroboplodných zárodků.

Štítky:, , , , , ,