Vysoušení podlah s tepelnou izolací


Technologie vysoušení

Technologie vysoušení podlah s tepelnou izolací s využitím cirkulačních tlakových boxů – vysoušečů je založena pouze na lokálním navrtání zateklých stavebních konstrukcí. Zcela odpadá problém s vybouráváním betonových nebo anhydritových potěrů a výměnou navlhlé izolace.Tepelnou izolací rozumíme minerální vatu, polystyren, extrudovaný polystyren, polystyrenbeton, pěnobeton nebo různé druhy stavebních zásypů (keramické, škvárové…).

Došlo u Vás k vodovodní havárii a nevíte si rady?

 • Zavolejte nám a náš technik bezodkladně přijede na místo havárie, provede potřebná měření vlhkosti a to  nejen povrchová měření, ale hlavně  ve stavebních konstrukcích.
 • Na základě výsledků měření technik navrhne odpovídající způsob vysoušení a zároveň zajistí vyhotovení podkladů pro likvidaci pojistné události.
 • Ještě tentýž den, nebo den následující jsou instalovány vysoušecí přístroje a je zahájeno optimální vysoušení prostor.
 • Po ukončení vysoušení jsou doplněny podklady pro vyřízení pojistné události a podklady jsou předány zákazníkovi, nebo přímo na pojišťovnu.

Cena

Kalkulace ceny za kompletní vysoušení vychází z ceny pronájmu cirkulačních tlakových boxů, kondenzačních odvlhčovačů, popř. vodních separátorů, včetně HEPA fitrů, příslušenství a doby vysoušení. Ta se zpravidla pohybuje okolo 14 dní a závisí na stupni zatečení a na konkrétní skladbě vysoušených stavebních konstrukcích.

Cirkulační tlakový box

typ max. výkon [m2 plochy] cena [Kč/den]
VE4 40 660,-

Kondenzační odvlhčovače

typ max.odvlh. výkon [l/24 h] Vzdušný výkon (m3/h) cena [Kč/den]
Odvlhčovač XRC 25 23 350 180,-
Odvlhčovač XRC 55 55 600 280,-
Odvlhčovač TTK 355S 70 1.500 290,-
O dvlhčovač TTK 655S 150 1.500 380,-

V případě havárie vody prosím neváhejte a využijte našeho formuláře, nebo některý z našich uvedených kontaktů , neboť právě vlhkost uzavřená uvnitř podlah, nebo zdiva může způsobit následné škody a tvorbu plísní, hub nebo choroboplodných zárodků.

 • Půjčovna odvlhčovačů

  Půjčovna odvlhčovačů

  Odvlhčovače do bytů, rodinných domů, staveb nebo prostor, kde je nutné okamžité nasazení spolehlivých a maximálně účinných odvlhčovačů. více...

 • Půjčovna topidel

  Půjčovna topidel

  Topidla na naftu a LTO i elektrická topidla na vytápění zatečených místností bytů nebo rodinných domů, staveb a velkých stavebních celků. více...

 • Odvlhčovače - prodej

  Odvlhčovače - prodej

  Prodej kondenzačních odvlhčovačů vzduchu pro vysoušení prostor bytů, domů, kanceláří i staveb za akční ceny. více...

 • Vysoušeče podlah

  Cirkulační tlakové boxy

  Vysoušeče pro případ zatečení vody do konstrukcí podlah, střešních plášťů a stavebních konstrukcí s tepelnou nebo hlukovou izolací. více...Aktuality

Vysoušení před pokládkou podlah

U novostaveb nebo rekonstrukcí bývá častým problémem nových podlah (anhydrit, beton) vysoké množství vody obsažené v materiálu v čase po vylití. Voda je i ve velkém množství přítomná při ostatních mokrých stavebních procesech.

více... • Potřebujete půjčit odvlhčovač nebo topidlo?       Volejte ZDARMA 800 933 933

  Poradíme Vám s výběrem odvlhčovače nebo topidla, přístroj pro Vás zarezervujeme, nebo dopravíme k Vám.

  Připravíme Vám podklady pro vyřízení pojistné události.