Průmyslový odvlhčovač TTK 125

Průmyslový odvlhčovač TTK 125

260 

Optimální odvlhčovač pro sanaci a vysoušení prostor domů a bytů po haváriích vody. Výkon 32 litrů a ventilátor o výkonu 300 m3/h odvlhčovač předurčuje pro vysoušení standardních bytových prostor o podlahových plochách o rozměrech 20-40 m2.

Tento odvlhčovač je součástí instalací vysoušení podlah s tepelnou izolací. Pro svůj kompaktní rozměr, nízkou hmotnost a poctivý výkon je nejvíce využívaným odvlhčovačem z naší půjčovny. Pro řešení sanací po zatčení vody je prakticky nepostradatelný.

Kategorie: Štítek:

Popis

Optimální odvlhčovač pro sanaci a vysoušení prostor domů a bytů po haváriích vody. Výkon 32 litrů a ventilátor o výkonu 300 m3/h odvlhčovač předurčuje pro vysoušení standardních bytových prostor o podlahových plochách o rozměrech 20-40 m2.

Tento odvlhčovač je součástí instalací vysoušení podlah s tepelnou izolací. Pro svůj kompaktní rozměr, nízkou hmotnost a poctivý výkon je nejvíce využívaným odvlhčovačem z naší půjčovny. Pro řešení sanací po zatčení vody je prakticky nepostradatelný.

V případech vysokého stupně vlhkosti zasažených prostor je optimální instalace doplnit o průmyslové ventilátory TVM 20.

Při vysoušení zdiva o větších tloušťkách je odvlhčovač vhodné doplnit také infračervené topné desky.

Přístroj je sériově vybaven počítadlem provozních hodin. Umožňuje tak přesné vyčíslení spotřebované energie v rámci vysoušení.

Stejně jako všechny ostatní odvlhčovače typu TTK je i tento možné dodatečně vybavit integrovaným čerpadlem pro automatický odvod kondenzátu.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Max. výkon [l/24 hod]: 32

Max. příkon [W]: 600

Výkon ventilátoru [m3]: 300

Proud [A]: 2,6

Doporučené jištění [A]: 10

Hmotnost [kg]: 26

Rozměr d-š-v [mm]: 375-345-603

Velikost zásobníku [l]: 6

 

Související produkty