Topení a temperování prostor

Topení a temperování prostor2019-11-22T09:34:08+02:00

Elektrická topidla

Topidla ATP HEAT jsou vhodná v průběhu zimních měsíců, pro temperování prostor nebo jako podpora při vysoušení. Topidla dodáváme v širokém rozpětí výkonnostních tříd 3 – 15 kW. Vzhledem k poslednímu vývoji v oblasti stavebnictví a snaze o redukci nákladů při vytápění stavby jsou stále více oblíbená elektrická horkovzdušná topidla s ventilátorem.

Infrazářiče

Infrazářiče o výkonech 0,7 – 2 kW k lokálnímu vysoušení zatečeného zdiva na stojanech, umožňujících cílení vysoušení od 0 – 2 m. V případech navrtání zdiva je možné úspěšné použití na silně zavlhnuté porothermové zdivo s dutinami.

Infrazářiče jsou ideálním pomocníkem při vysoušení čerstvých omítek.

Topidla na ULTO (naftová)

Topidla na ULTO (naftu) jsou vhodná v průběhu zimních měsíců pro temperování prostor nebo vytápění fasád. Topidla dodáváme v  rozpětí  19 – 185 kW. Topidla na naftu/ULTO je možné dodat, dle přání a požadavku objednavatele, v provedení přímotopná i nepřímotopná.

Nepřímotopná topidla na naftu (s komínem) jsou vhodná k temperování středních až velkých stavebních celků, kde je důraz především kladen na „čistotu“ tepla.

Přímotopná topidla na naftu (bez komínu) jsou vhodná k temperování malých až středních, avšak dostatečně odvětrávaných stavebních celků, kde je důraz především kladen na mobilitu přístrojů.

Potřebujete temperovat stavbu a nevíte si rady?

  • Zavolejte nám a náš technik bezodkladně přijede na místo, provede obhlídku prostor, popřípadě okolí pro zjištění možnosti dodávek paliva.

  • Navrhne odpovídající způsob vytápění, včetně cenové kalkulace.
  • Po potvrzení zajistí instalaci s optimálním rozmístěním topných agregátů.

  • Po dobu instalace zajišťuje servis dodaných topidel tak, aby nedocházelo k výkyvům teplot temperovaných prostor.

Ukázky z realizací